Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w 68 Kongresie Towarzystwa Chirurgów Polskich , który rozpocznie się 27-30 września 2017 r. w Krakowie.

Rok 2017 będzie bardzo ważnym wydarzeniem dla chirurgii polskiej i europejskiej, ponieważ po raz pierwszy w historii naszej dyscypliny, Kraków będzie gospodarzem 68. Zjazdu Towarzystwa Chirurgów Polskich organizowanego wspólnie z 21 Zjazdem Europejskiego Towarzystwa Chirurgicznego, a także z 2 Europejskim Zjazdem Rezydentów i Doktorantów szkolących się w dziedzinie chirurgii ogólnej.

Przewidujemy udział 2500 chirurgów z Polski i zagranicy, w tym wielu zaproszonych gości z wiodących ośrodków międzynarodowych.

Istotnym aspektem będzie stworzenie młodym chirurgom możliwości nawiązania kontaktów naukowych ze specjalistami z innych krajów Europy, w dziedzinie chirurgii małoinwazyjnej, endoskopowej, laparoskopowej i wielu innych. Mamy nadzieję, że Zjazd pozwoli też na ocenę i wypracowanie nowych metod i form nauczania młodych pokoleń chirurgów, a także umożliwi wielu osobom złożenie Europejskiego Egzaminu z chirurgii ogólnej.

Dołożymy wszelkich starań, aby uczestnicy kongresu zapoznali się z najnowszymi zdobyczami nauki, sposobami praktycznego ich zastosowania, a także mieli okazję do wymiany doświadczeń oraz dyskusji nad wątpliwościami, które rodzą się w  codziennej praktyce  lekarza  chirurga.

Wybitni klinicyści i praktycy będą jak zwykle do Państwa dyspozycji.

Oprócz intensywnego programu naukowego nie zabraknie okazji do rozmów w gronie kolegów i radości ze spotkań i bycia razem.

Centrum Kongresowe, będące miejscem obrad, jest  jednym z najładniejszych i najbardziej nowoczesnych obiektów tego typu w Europie, co gwarantuje owocny przebieg naszego spotkania.

Zapisy już trwają!

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące Kongresu:

http://konferencje.symposion.pl/2017,LXVIIIKONGRESTChP

Jak zostać członkiem TCHP?

Dowiedz się, jak możesz zostać członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich ...

CZYTAJ WIĘCEJ ...

Informacje ogólne o TChP

Celem Towarzystwa Chirurgów Polskich jest:

  • szerzenie zdobyczy nauki wśród chirurgów,
  • zachęcanie i wdrażanie chirurgów do pracy naukowej,
  • współdziałanie w organizowaniu ochrony zdrowia i doskonaleniu chirurgów we współpracy z Izbami Lekarskimi,
  • promowanie i ułatwianie kontaktów z ośrodkami chirurgicznymi w kraju i zagranicą,
  • ...

Czytaj więcej ...

Kalendarz wydarzeń

Lipiec 2024
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Partnerzy