Szanowni Państwo,

Dziękujemy za udział i oddanie głosów w konkursie na nową okładkę czasopisma „Polski Przegląd Chirurgiczny”. Państwa wkład w tworzenie nowej odsłony wizualnej czasopisma jest dla nas niezmiernie istotny. Wszystkie przedstawione projekty zyskały swoich zwolenników, jednak jeden projekt zdobył ich zdecydowanie najwięcej. 

Oto wyniki konkursu

Zdjęcie z wynikami

Pierwszy numer czasopisma z nową okładką zostanie wydany z końcem lutego, a do członków Towarzystwa Chirurgów Polskich, którzy opłacili składkę członkowską oraz do pozostałych prenumeratorów trafi na początku marca 2017 r.

Spośród wszystkich uczestników konkursu zostało wylosowanych 10 osób, które otrzymają egzemplarz książki pt. „Przegląd Piśmiennictwa Chirurgicznego 2016” pod redakcją Prof. Adama Dzikiego oraz 3 osoby uprawnione do bezpłatnego udziału w konferencji naukowej „CHIRURGIA 2017 – CO NOWEGO”, która odbędzie się w dniach 17-18 lutego 2017 w Łodzi.

Nagrodzone osoby zostaną poinformowane o wygranej i sposobie dostarczenia/odbioru nagrody drogą mailową na adres podany w formularzu głosowania.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie za poświęcony czas i oddany głos. Cieszymy się, że nowy wygląd czasopisma jest poparty opinią naszych czytelników i jesteśmy przekonani, że jest to kolejny krok na ścieżce rozwoju naszego czasopisma.

Jednocześnie przypominamy, że czasopismo posiada nową stronę internetową pod adresem: www.ppch.pl

Zachęcamy do korzystania z archiwum pełnych artykułów znajdującego się na stronie internetowej czasopisma oraz wykorzystania tej bazy wiedzy do dalszego rozwijania dziedziny nauk chirurgicznych i budowania dorobku naukowego, a także do zamówienia rocznej prenumeraty czasopisma, w nowej odsłonie wizualnej!

Z poważaniem 

Redakcja Czasopisma „Polski Przegląd Chirurgiczny”

Jak zostać członkiem TCHP?

Dowiedz się, jak możesz zostać członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich ...

CZYTAJ WIĘCEJ ...

Informacje ogólne o TChP

Celem Towarzystwa Chirurgów Polskich jest:

  • szerzenie zdobyczy nauki wśród chirurgów,
  • zachęcanie i wdrażanie chirurgów do pracy naukowej,
  • współdziałanie w organizowaniu ochrony zdrowia i doskonaleniu chirurgów we współpracy z Izbami Lekarskimi,
  • promowanie i ułatwianie kontaktów z ośrodkami chirurgicznymi w kraju i zagranicą,
  • ...

Czytaj więcej ...

Kalendarz wydarzeń

Czerwiec 2024
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Partnerzy