Warszawa 17.02.2018

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Jeżdżąc po Polsce i spotykając się z Państwem obiecałem zmieniać Towarzystwo Chirurgów Polskich, żeby stało się Towarzystwem nowoczesnym, przyjaznym dla chirurgów, dbający o swoich Członków. Obiecywałem opiekę kancelarii prawnej i taka kancelaria współpracuje z Towarzystwem. Kancelaria  bardzo pomogła w powstaniu nowego statutu pod względem prawnym za co bardzo dziękuję. Statut był omawiany wielokrotnie na posiedzeniach ZG i wersja którą Państwo otrzymaliście jest tą, która została zaakceptowana jednogłośnie przez obecnych członków ZG TChP.

Żeby zmieniać Towarzystwo musimy przyjąć nowy Statut. Jest on zmieniony tak aby Nasze Towarzystwo mogło wprowadzać zmiany, które pozwolą na stworzenie Biura Towarzystwa Chirurgów Polskich kierowanego przez Sekretarza Generalnego, a zarazem będzie on odpowiedzialny za administrowanie, organizację m.in. zjazdów, konferencji i szkoleń, za pozyskiwanie funduszy na funkcjonowanie Towarzystwa. Zostanie wybrany na podstawie ogłoszonego konkursu.

Zachęcam Państwa do zapoznania się ze Statutem i proszę Was o przyjazd na Nadzwyczajne Walne Zebranie TChP, które odbędzie się w piątek 23.02.2018 roku o godz.17.00 podczas konferencji „Co nowego…” w Łodzi i zagłosowanie za proponowanymi zmianami. Przyszłość Towarzystwa jest w Waszych rękach.

Z wyrazami szacunku

Prezes Towarzystwa Chirurgów Polskich

Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Paśnik

Jak zostać członkiem TCHP?

Dowiedz się, jak możesz zostać członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich ...

CZYTAJ WIĘCEJ ...

Informacje ogólne o TChP

Celem Towarzystwa Chirurgów Polskich jest:

  • szerzenie zdobyczy nauki wśród chirurgów,
  • zachęcanie i wdrażanie chirurgów do pracy naukowej,
  • współdziałanie w organizowaniu ochrony zdrowia i doskonaleniu chirurgów we współpracy z Izbami Lekarskimi,
  • promowanie i ułatwianie kontaktów z ośrodkami chirurgicznymi w kraju i zagranicą,
  • ...

Czytaj więcej ...

Kalendarz wydarzeń

Kwiecień 2024
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Partnerzy