Szanowni Państwo

W Nowym Roku czeka nas bardzo ważne wydarzenie chirurgiczne.

Wkrótce - po raz pierwszy w ponad stuletniej historii TChP - będziemy mieli ogromny zaszczyt być częścią prestiżowego światowego wydarzenia naukowego. Dzięki zaufaniu, jakim obdarzył nas Komitet Naukowy i Organizacyjny,  69 Kongres Towarzystwa ChirurgówPolskichzostanie zorganizowany wraz z 48 Światowym Kongresem Chirurgicznym.

Światowy Kongres Chirurgicznyod wielu lat skupia w jednym miejscu najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie chirurgii, stając się zarówno żywą platformą do dyskusji, wymiany doświadczeń i zdobywania wiedzy, jak również podstawą przyszłych wyzwań diagnostycznych. Kongres odbędzie się w Krakowie w dniach 11-15 sierpnia 2019 roku, gromadząc około 1500 chirurgów z całej Polski oraz kilkuset specjalistów z zagranicy.

Zapraszamy Państwa do rejestracji. Rejestracja jest już otwarta: https://www.wcs2019.org/registration

Wszyscy chirurdzy z Polski będący członkami ISS/SIC do 31 stycznia mają możliwość rejestracji z obniżoną opłatą rejestracyjna. Szczegóły opłat za Kongres znajdą Państwo pod linkiem do rejestracji.

Zachęcamy również Państwa do wysyłania abstraktów. Termin mija 24 stycznia. Informacje znajdą Państwo w linku: https://www.wcs2019.org/abstracts

Noclegi- uczestnicy Kongresu muszą zabezpieczyć noclegi we własnym zakresie. Baza noclegowa w Krakowie jest duża ale sugerujemy wcześniejszą rezerwację. TChP poleca również rezerwację miejsc noclegowych w Akademikach Uniwersytetu Jagielońskiego w bardzo dobrych cenach. Szczegóły na stronie https://tchp.pl/264-noclegi-podczas-69-kongresu-tchp-domy-studenckie

Oficjalna strona www Kongresu to https://www.wcs2019.org

Zapraszamy do rejestracji.

Biuro ZG TChP

Jak zostać członkiem TCHP?

Dowiedz się, jak możesz zostać członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich ...

CZYTAJ WIĘCEJ ...

Informacje ogólne o TChP

Celem Towarzystwa Chirurgów Polskich jest:

  • szerzenie zdobyczy nauki wśród chirurgów,
  • zachęcanie i wdrażanie chirurgów do pracy naukowej,
  • współdziałanie w organizowaniu ochrony zdrowia i doskonaleniu chirurgów we współpracy z Izbami Lekarskimi,
  • promowanie i ułatwianie kontaktów z ośrodkami chirurgicznymi w kraju i zagranicą,
  • ...

Czytaj więcej ...

Kalendarz wydarzeń

Lipiec 2024
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Partnerzy