Konferencje i sympozja

Kalendarz wydarzeń

XII Konferencja Naukowa „Chirurgia 2021 – co nowego?”

Obecna sytuacja w Polsce i na świecie nie pozwala nam na bezpośrednie spotkanie, które do tej pory było obowiązkowym punktem lutowego kalendarza. Dlatego biorąc pod uwagę fakt, że zdrowie każdego z Nas jest obecnie najważniejsze, ale równie ważna jest nauka i dostęp do najnowszej specjalistycznej wiedzy, zdecydowaliśmy się na kontynuację cyklu konferencji w bezpiecznej dla wszystkich formie online.

Pomimo zmienionej formuły nadal najwyższym priorytetem jest dla nas wysoki poziom merytoryczny przedstawianych wykładów, wygłoszonych przez najwybitniejszych polskich specjalistów, autorytetów w poszczególnych dziedzinach chirurgicznych. Zaproszeni znawcy podzielą się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi naukowych osiągnięć, które miały miejsce w minionym roku m.in.: w chirurgii żołądka, jelita grubego, trzustki, wątroby, chirurgii endokrynologicznej, chirurgii przepuklin.

W ciągu trzech dni będziecie Państwo mieli okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w najważniejszych dyscyplinach zabiegowych. Po wykładach będzie czas na wspólną dyskusję i wymianę doświadczeń, będzie to również doskonała okazja, żeby zadać pytania wszystkim naszym wykładowcom. 

Każdy wykład będzie nagrany, dlatego będziecie mogli Państwo wrócić do niego w dogodnym momencie. Ponadto w materiałach konferencyjnych (do pobrania online) znajdziecie Państwo streszczenia wykładów w formie książki („Przegląd Piśmiennictwa Chirurgicznego”).

Konferencje z cyklu „Chirurgia – Co Nowego?” zawsze były doceniane za sprzyjającą dyskusji atmosferę, jak również bardzo wysoki poziom merytoryczny przedstawianych wykładów. Pomimo nowej formy online tym razem również postaramy się Państwa nie zawieść.


Organizator: Stowarzyszenie Popierania Rozwoju Proktologii, Klinika Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi


Data: 25-27.02.2021


Miejsce: online

Przewodniczący Komitetu Naukowego: Prof. dr hab. n. med. Adam Dziki

Adres Komitetu Organizacyjnego:

Klinika Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Żeromskiego 113, 90-549 Łódź

e-mail: chirurgiaconowego@medvc.eu

 

Strona www konferencji: https://chirurgiaconowego.conf.medvc.eu

Jak zostać członkiem TCHP?

Dowiedz się, jak możesz zostać członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich ...

CZYTAJ WIĘCEJ ...

Informacje ogólne o TChP

Celem Towarzystwa Chirurgów Polskich jest:

  • szerzenie zdobyczy nauki wśród chirurgów,
  • zachęcanie i wdrażanie chirurgów do pracy naukowej,
  • współdziałanie w organizowaniu ochrony zdrowia i doskonaleniu chirurgów we współpracy z Izbami Lekarskimi,
  • promowanie i ułatwianie kontaktów z ośrodkami chirurgicznymi w kraju i zagranicą,
  • ...

Czytaj więcej ...

Kalendarz wydarzeń

Lipiec 2022
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Partnerzy